tło
tło Logologo

Strona startowa >> Pompy ciepła

       
Pompy ciepła - ciepło z natury

Ogrzewanie pompą ciepła – Viessmann Poznań


Pompy ciepła Viessmann Vitocal to jeden z najbardziej przyszłościowych i ekologicznych sposobów wytwarzania ciepła. Niezależnie od tego, czy będą Państwo chcieli przy pomocy pompy ciepła wykorzystać energię z gruntu, wody gruntowej czy też z powietrza, w każdym przypadku ograniczą Państwo zużycie paliw kopalnych, ochronią cenne zasoby energii i obniżą emisję szkodliwych substancji.


Przyjazny dla środowiska naturalnego sposób działania pomp ciepła firmy Viessmann jest korzystny pod wieloma względami. Spalając mniej oleju, gazu czy drewna, można być pewnym, że nasze wydatki na paliwo zauważalnie spadną.


Dodatkowa zaleta zastosowania pompy ciepła Viessmann Vitocal  to możliwość wykorzystania dodatkowej funkcji urządzenia, tj. możliwości chłodzenia w okresie letnim. Dzięki funkcji chłodzenia w gorące dni wnoszą one do wnętrza domu orzeźwiający chłód. Jednak musimy pamiętać, że aby móc skorzystać z tej funkcji, instalacja musi spełniać odpowiednie warunki oraz być zaprojektowana w sposób umożliwiający pracę pompy ciepła na potrzeby chłodzenia budynku.


Nasza rozbudowana oferta daje Państwu możliwość zastosowania odpowiedniej pompy ciepła, dopasowanej do Państwa oczekiwań, zapotrzebowania na ciepło oraz warunków budowlanych i geologicznych Państwa domu. Nie odnosi się to tylko do nowego budownictwa. Pompę ciepła Viessmann mogą Państwo zastosować również w obiektach modernizowanych i na życzenie eksploatować ją razem z kotłem olejowym lub gazowym.
link - arrow Jaką pompę ciepła wybrać?

link - arrow Pompa ciepła w nowym domu
link - arrow Modernizacja ogrzewania
Kontakt z Adminem | Polityka prywatności
© Salon Firmowy Viessman
INSIDE Systemy Grzewcze i Sanitarne
61-062 Poznań
ul. Mścibora 8
tło