tło
tło Logologo

Strona startowa >> O Firmie

       
Salon Firmowy Viessmann - o firmie

INSIDE - Salon Firmowy Viessmann

Firma INSIDE to poznański Salon Firmowy firmy Viessmann działający na rynku wielkopolskim od 1998 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji grzewczych, sanitarnych, technologicznych, sprzedaży urządzeń i materiałów instalacyjnych. Dla wszystkich dostępnych na rynku urządzeń firmy Viessmann zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
 
Godziny pracy Salonu firmowego w Poznaniu

poniedziałek – piątek: 8.00 – 17.00
sobota: 10.00 – 14.00

 

W naszym Salonie Firmowym przy ul. Mścibora 8 w Poznaniu, możecie Państwo zobaczyć szeroką gamę oferowanych obecnie urządzeń firmy VIESSMANN. Wykwalifikowani doradcy handlowi służą pomocą przy doborze urządzeń i optymalnym rozwiązaniu systemów grzewczych i sanitarnych.

Serwis Viessmann Poznań

Nasze usługi montażowe i serwisowe kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak też przedsiębiorstw. Posiadamy szeroką listę referencyjną obejmującą systemy tradycyjne, instalacje oparte na najnowocześniejszych rozwiązaniach technicznych. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wymagane uprawnienia w zakresie wykonywanych przez siebie prac. Dysponujemy własnymi magazynami oraz transportem, co gwarantuje dużą dostępność oferowanych urządzeń, a także usprawnia komplementacje dostawy materiałów na plac budowy.

Fotowoltaika

Wychodząc naprzeciw ogólnoświatowym tendencjom kładziemy duży nacisk na ekologię i możliwości wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Posiadamy ogromne doświadczenie w projektowaniu i montażu nowych technologii grzewczych, obejmujących kotły kondensacyjne, kolektory słoneczne, pompy ciepła i systemy wentylacyjne z rekuperacją. Od kilku lat firma INSIDE znajduje się w czołówce firm promujących urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii. Byliśmy wielokrotnie nagradzani za ponadprzeciętne osiągnięcia, w tym rekordową sprzedaż kotłów kondensacyjnych i kolektorów słonecznych, a także za profesjonalną i kompleksową obsługę klienta. Nasze atuty i profesjonalność zostały docenione przyznaniem firmie INSIDE nagrody Najwyższa Jakość w Budownictwie pod patronatem Ministra Gospodarki.

 


Strzałka-linkPortret Firmy Viessmann
Kontakt z Adminem | Polityka prywatności
© Salon Firmowy Viessman
INSIDE Systemy Grzewcze i Sanitarne
61-062 Poznań
ul. Mścibora 8
tło