tło
tło Logologo

Strona startowa >> Dlaczego Viessmann?

       

Instalacje grzewczej najwyższej jakości – dlaczego Viessmann

Marka Viessmann została założona w 1917 r. w Niemczech przez ślusarza Johanna Viessmanna, który jako pierwszy wprowadził na rynek kotły grzewcze wykonane ze stali nierdzewnej. To wydarzenie utrwaliło wizerunek firmy jako nieustannie szukającej ulepszenia panujących technologii. Firma INSIDE w Poznaniu funkcjonująca jako autoryzowany salon Viessmann podtrzymuje ducha innowacyjności, oferując systemy grzewcze, które sprostają najsurowszym wymaganiom zarówno użytkowników domów jednorodzinnych, jak i przemysłowych obiektów wielkopowierzchniowych.

Instalator systemów grzewczych w Poznaniu

W naszej ofercie znajdziesz zarówno tradycyjne instalacje, jak i rozwiązania wykorzystujące innowacyjne źródła energii – np. wysokiej klasy rekuperatory, kolektory słoneczne, czy pompy ciepła.

Świadczymy usługi kompleksowe, a więc gwarantujemy nie tylko dobór i sprzedaż urządzeń, ale również ich profesjonalne zainstalowanie i późniejsze serwisowanie. Poza instalacjami grzewczymi nasza oferta obejmuje również montaż instalacji gazowych, wod.-kan., wentylacyjnych i chłodniczych.

Działalność firmy Viessmann to nie tylko dystrybucja instalacji grzewczych. W latach 60. ubiegłego wieku została powołana do życia Akademia Viessmann, której misją jest przekazywanie wiedzy z zakresu najnowocześniejszych technik grzewczych. Na podobnej zasadzie działa Policealna Szkoła Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann, która zajmuje się podnoszeniem, kwalifikacji naszych monterów i serwisantów oraz kształci kolejnych specjalistów.

Do aktywności firmy Viessmann w Polsce zalicza się także sponsoring sportowy. Jesteśmy Strategicznym Sponsorem reprezentacji Polski w biathlonie, której członkowie stali się ambasadorami naszej marki.

Dlaczego Viessmann?  Ogromne, wieloletnie doświadczenie nowoczesnych technik grzewczych łączymy z ekologicznym podejściem, czego wynikiem są urządzenia pozwalające ogrzewać tanio i efektywnie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu firmowego w Poznaniu przy ul. Mścibora 8.


Kontakt z Adminem | Polityka prywatności
© Salon Firmowy Viessman
INSIDE Systemy Grzewcze i Sanitarne
61-062 Poznań
ul. Mścibora 8
tło