tło
tło Logologo

Strona startowa >> Szkoła policealna

       

Jedna z inauguracji 2-letniej nauki dla nowych słuchaczy szkołySłuchacze szkoły podczas wyjazdu szkoleniowego do centrali firmy Viessmann w Niemczech.

Szkoła dla instalatorów systemów grzewczych – Viessmann


Kadra pracownicza salonów firmowych, a także współpracujący z nami instalatorzy i serwisanci nie tylko są zobowiązani do systematycznego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach Akademii Viessmann, ale także mają możliwość kształcenia się w jedynej tego typu w Polsce 2-letniej Policealnej Szkole Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann.

Program nauczania szkoły zatwierdzony jest przez Ministerstwo Edukacji Narodowej - obejmuje 700 godzin lekcyjnych w dwuletnim cyklu nauki dla 10-ciu przedmiotów zawodowych, w czasie którego uczestnicy mogą zgłębić wiedzę z zakresu działania urządzeń grzewczych, a także nt. wszelkich instalacji sanitarnych, w tym wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych oraz najnowszych rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii. Przy obecnym wysokim rozwoju technologii budownictwa nie sposób jest bowiem mówić o ogrzewaniu budynku w oderwaniu od znajomości zagadnień konstrukcyjnych i bez uwzględniania wszystkich powodujących zużycie energii czynników, takich jak wentylacja czy podgrzewanie ciepłej wody użytkowej.


Słuchacze szkoły podczas zajęć praktycznych z zakresu systemów automatyki instalacji grzewczychAbsolwenci otrzymują dokumenty państwowe ukończenia szkoły, a także certyfikat i Paszport Specjalistyczny firmy Viessmann

link - strzałkaStrona internetowa Szkoły Policealnej Akademii Viessmann


 
Kontakt z Adminem | Polityka prywatności
© Salon Firmowy Viessman
INSIDE Systemy Grzewcze i Sanitarne
61-062 Poznań
ul. Mścibora 8
tło