tło
tło Logologo

Strona startowa >> Oferta

       

oferta

 

Systemy grzewcze w ofercie Viessmann - Poznań


Oferta firmy INSIDE – salonu marki Viessmann w Poznaniu, obejmuje kompletne systemy grzewcze, wentylacyjne i wodno-kanalizacyjne. Urządzenia grzewcze bazują na wysokoefektywnych technikach spalania paliw lub wykorzystujące odnawialne źródła energii. Oferujemy profesjonalny montaż instalacji i zakupionych u nas urządzeń oraz ich serwisowanie.


W naszej ofercie znajdziesz m.in.


Kotły kondensacyjne olejowe Viessmann Vitoladens – wykonane z żeliwa i stali nierdzewnej, przetwarzające energię cieplną pochodzącą ze spalin na ciepło grzewcze. Wbudowane wymienniki ciepła Inox-Radial głęboko schładzają spaliny, które oddają dodatkowe ciepło zawarte w parze wodnej. Metoda ogrzewania polecana w przypadku budynków bez możliwości podłączenia do sieci gazowej.


Kotły kondensacyjne gazowe Viessmann Vitodens – kotły dwufunkcyjne i jednofunkcyjne opalane gazem ziemnym lub płynnym. Do ogrzewania wykorzystują dodatkowo energią cieplną z pary wodnej, co obniża koszty eksploatacji do 20 proc. Polecane użytkownikom domów jednorodzinnych i mieszkań, dobrze współpracują zarówno z ogrzewaniem podłogowym, jak i tradycyjnymi grzejnikami ściennymi.


Urządzenia na pellet  Easypell to łatwe w obsłudze i wydajne piece centralnego ogrzewania wyposażone w system ECO optymalizujący proces spalania. Urządzenia ekonomiczne i bezobsługowe co powoduje, że są doskonałą alternatywą w przypadku braku sieci gazowej.


Kotły na drewno – przeznaczone do opalania drewnem w kawałkach, wykorzystujące proces tzw. pirolizy, czyli przetwarzania drewna na gaz drzewny bez dostępu powietrza. Polecane użytkownikom budynków mieszkalnych i użytkowych. Do zastosowania w domach jednorodzinnych. Urządzenia mogą współpracować z pompami ciepła i kolektorami słonecznymi.


Powietrzne i gruntowe pompy ciepła Viessmann Vitocal – pobierającą energię cieplną z ziemi, wody gruntowej oraz powietrza. Mogą stanowić jedyne źródło ciepła lub współpracować  z innym systemem grzewczym. Polecane głównie użytkownikom budynków, w których nie ma możliwości  ogrzewania gazem.


Rekuperatory Vitovent – zdalnie sterowane, nowoczesne centrale wentylacyjne wykorzystujące ciepło odpadowe do podgrzania powietrza nawiewanego do pomieszczeń mieszkalnych. Dzięki temu zapewniamy stały dostęp świeżego powietrza, przy równoczesnym obniżeniu rachunków za ogrzewanie budynku. Stosowane zarówno w domach mieszkalnych, jak i obiektach hotelowych, usługowych, lokalach gastronomicznych i innych obiektów użyteczności publicznej.


Grzejniki kanałowe – przeznaczone do montażu we wnęce w podłodze, przekazują ciepło do pomieszczenia w procesie konwekcji, przez kratkę okrywającą kanał. Polecane właścicielom nowoczesnych, oszklonych domów, w których nie ma możliwości zainstalowania grzejnika na ścianie.


Grzejniki dekoracyjne – estetyczne i wysokiej jakości, niejednokrotnie podkreślające styl aranżacji pomieszczenia. Poza funkcją grzewczą posiadają walory użytkowe i ozdobne.


Ogrzewanie podłogowe – coraz popularniejsza forma ogrzewania pomieszczeń w nowobudowanych budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu ogrzewania podłogowego możemy zrezygnować z tradycyjnych grzejników ściennych. Polecane w domach, w których mieszkają osoby wrażliwe na alergeny zawarte w kurzu.


Ogrzewanie ścienne -  działające podobnie jak ogrzewanie podłogowe, zasilane wodą o niskiej temperaturze. Metoda energooszczędna, polecana w przypadku pomieszczeń gdzie nie ma możliwości ułożenia ogrzewania podłogowego, a budynek zasilany jest np. pompą ciepła.


Odkurzacze centralne – przeznaczone do montażu w pomieszczeniach gospodarczych, wyposażone w sieć rur z gniazdami ssącymi rozmieszczonymi w całym budynku. Sprawdzają się zarówno w prywatnych domach mieszkalnych, jak i obiektach hotelowych.


Kolektory i panele słoneczne– tanie ogrzewanie z natury


Obok tradycyjnych źródeł ciepła opartych o paliwa konwencjonalne, jak gaz ziemny czy olej opałowy, firma Viessmann oferuje pełny zakres instalacji grzewczych wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii (OZE). Szczególnie zastosowanie w każdym budynku znaleźć mogą kolektory słoneczne, które mogą pracować nie tylko dla podgrzewania ciepłej wody użytkowej, ale również dla wspomagania ogrzewania budynku.


Oferta naszego salonu w Poznaniu obejmuje m.in. kolektory słoneczne Viessmann Vitosol – urządzenia pozwalające przetworzyć promieniowanie słoneczne na ciepło. Ich wykorzystanie nie oznacza jedynie ulgi dla środowiska naturalnego, ale też znaczące obniżenie kosztów eksploatacji. Zwolennikom korzystania z odnawialnych źródeł energii polecamy również panele fotowoltaiczne Vitovolt służące do przetwarzania energii słonecznej na elektryczną.


 

Kontakt z Adminem | Polityka prywatności
© Salon Firmowy Viessman
INSIDE Systemy Grzewcze i Sanitarne
61-062 Poznań
ul. Mścibora 8
tło