tło
tło Logologo

Strona startowa >> Promocje

       


Specjalna oferta cenowa

Wymagania stawiane technice grzewczej nigdy nie były tak zróżnicowane jak dzisiaj. Dlatego, firma Viessmann proponuje kompletne rozwiązania systemowe instalacji grzewczych, odpowiednie dla każdego budynku i źródła ciepła.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów prezentujemy wybrane rozwiązania w specjalnej ofercie cenowej, na przykład:
  • Popularny wiszący kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W - o wyjątkowo łatwej obsłudze, z możliwością zabudowania i o cichej pracy.
  • Wiszący kocioł kondensacyjny Vitodens 111-W - idealne rozwiązanie do mieszkań i domów jednorodzinnych, posiada on zabudowany 46 litrowy zbiornik c.w.u. ze stali nierdzewnej.
  • "Najlepszy kocioł na rynku" Vitodens 300-W - zapewnia najniższe koszty ogrzewania gazem i wysoki komfort bezprzewodowej obsługi kotła.
  • Zestawy pakietowe z płaskimi i próżniowymi kolektorami słonecznymi Vitosol
  • Specjalny zestaw solarny z dotacją 45%
  • Nowa oferta grzejników – w wyjątkowo atrakcyjnych cenach
  • Uzupełnieniem oferty firmy Viessmann są: system ViPEX do wykonania instalacji ogrzewania grzejnikowego i podłogowego, stacje uzdatniania wody Aquahome, systemy wentylacji z odzyskiem ciepła Vitovent.
TopInfo – Specjalny zestaw solarny z dotacją 45%, plik PDF, 539 KB >>

TopInfo - Wybrana oferta cenowa, plik PDF, 2,0 MB >>

Grzejniki płytowe i łazienkowe, plik PDF, 4,1 MB >>

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty firmy Viessmann!

Nasze aktualne promocje obejmują urządzenia i kompletne systemy grzewcze. Prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Salonem Firmowym dla potwierdzenia dostępności produktów ujętych w ofercie promocyjnej.
Zapraszamy również do kontaktu z naszymi specjalistami i rozmowy na temat technologii oraz efektywności danego systemu grzewczego w kontekście planowanej inwestycji.


Strzałka - link Zapytanie ofertowe
Strzałka - link Kontakt z Salonem Firmowym

Kontakt z Adminem | Polityka prywatności
© Salon Firmowy Viessman
INSIDE Systemy Grzewcze i Sanitarne
61-062 Poznań
ul. Mścibora 8
tło